Dejte vědět o svém turnaji: Turnaje pro všechny

Badminton | TJ Chropyně A, B, C

<<Srpen 2019>>
PoÚtStČtSoNe
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101

Archiv

ATB 17 - 5.5.2018

Seznam přihlášených na turnaj:

Jiří Krist + Gabriela Žemličková (Chropyně)
Květoslav Laník + Tereza Köhlerová (Chropyně)
Patrik Řehák + Renata Pečinková (Chropyně)
Robert Heppler + Lenka Baštincová (Chropyně)
Radek Baštinec + Jana Láníková (Chropyně)
Marie Žemličková + Martina Pečinková (Chropyně)
Pavel Prudký + Martin Mráz - Minyx Team (Brno)
Vojtěch Šebela + Martina Zapletalová
Vladislav Hetfleiš + Pája Opletalová
Michal Brožík + Libor Kunčar (Chropyně)
Pavel Otáhal + Monika Kopřivová
Lukáš Bibr + Tomáš Pospíšil
Dana Močarníková + Zdeněk Maléř
Lukáš Tobolík + Roman Hýsek (Chropyně)
Vašíček Miloš + Vašíčková Martina
Lucka Konvičná + Kamila Kalousková (Chropyně)
Karel Brožík + Martina Brožíková (Chropyně)
Sklenář + Sklenář (Prostějov)

ATB 16 - 21.10.2017

Seznam přihlášených na turnaj:

PŘESPOLŇÁCI (Ivanovice na Hané)
Pavel Prudký, Martin Mráz (Minyx team)
Lukáš Tobolík, Rosťa Hafinec (Big comeback team)
Honza Fridrich, Martin Soják (Tovačov)
Gabriela Šimíková, David Krečmer
Bencova Jana + 1
Vojtěch Štolfa, Petr Vydra - Chropyně
Veronika Sládková, Roman Krátký
Šárka Švábková, Jaroslav Mažgut
Tomáš Novák, Vladimír Lekeš - Olomouc

ATB 15 - 6.5.2017

Seznam přihlášených na turnaj:

Šárka Švábková, Jaroslav Mažgut - Ostrava
Daniela Janečková, Broněk Melichar - Brno
Pavel Prudký, Martin Mráz - BRŇÁCI
PŘESPOLŇÁCI - Ivanovice na Hané
Tomáš REBL, Milan MAJER
Honza Fridrich, Martin Soják - Tovačov
Jiří Nevřivý + 1 - Zlín
Ciesarík Stanislav, Hebron Petr
Pavlík Tomáš, Šrubař Pavel
Schovancovi - Chropyně
Pavlína Vojáčková, Miloš Vojáček - Doloplazy
Martin Jedlička, Roman Škarpa
Gabriela Šimíková, David Krečmer - Rychvald

ATB 14 - 29.10.2016

Seznam přihlášených na turnaj:

Aleš Maděrka, Romana Maděrková - Prostějov
Pavel Prudký, Martin Mráz - BRŇÁCI
Brožík Karel, Brožík Michal - Chropyně
Honza Fridrich, Martin Soják - Tovačov
Pavel Šparlínek, Pavel Bezděk - Tovačov2
Ciesarík Stanislav, Dunko Tomáš
Lukáš Tobolík, Martin Sovadina - Kroměříž
PŘESPOLŇÁCI - Ivanovice na Hané
Tomáš Novák, Ivo Dandul - Olomouc
Zdenek Derych, Jaroslav Tichý - Uhřičice
Michal Vítek, Tomáš Vítek - Chropyně
Pavel Grošov, Pavel Grošov ml.
Zdeněk Schovanec, Pavel Řihák - Chropyně
Tomáš Vaněk, Marcela Šubertová - Ostrava

TJ Chropyně FINÁLE všech družstev!!!

ATB 13 - 7.5.2016

Seznam přihlášených na turnaj:

Vítek, Daněk (Velké Těšany)
Pavel Řihák, Jan Žalmánek (Roštění, Beňov)
Němeček, Tomáš Gromus (Žlutava)
Vičánek, Ladislav Goiš (Žlutava)
Brázdil Petr, Chudoba Petr (Lutín)
PŘESPOLŇÁCI (Ivanovice na Hané)
Pavel Prudký, Martin Mráz - Brňáci (Brno)
PRASKLÝ VÝPLET (Vyškov)
Gabriela Šimiková, David Krečmer (Orlová, Rychvald)
Fridrich, Soják (Tovačov)
Pavel Šparlínek, Pavel Bezděk (Tovačov)
Ciesarík Stanislav, Šrubař Pavel

ATB 12 - 31.10.2015

Seznam přihlášených na turnaj (MAX. 25 páru):

Jan Fridrich, Martin Soják (Tovačov)

Marek Podlaha, Jana Koudelková (???)

Zdeněk Schovanec, Vlastimil Brablík (Chropyně, Vyškov)

Pavel Šparlínek, Pavel Bezděk (Tovačov)

Karel Brožík, Kristýna Brožíková (Chropyně)

Michal Brožík, Libor Kunčar (Chropyně)

Pavel Řihák, Dana Tiefenbachová (Holešov)

Pavel Prudký, Martin Mráz (Brno)

Václav Bárta, Kristýna Bártová (Chropyně)

Lukáš Tobolík, Rostislav Hafinec (Kroměříž)

Václav Schmuttermeier, Roman Krátký (Olomouc)

Jan Jakubčík, Radek Šišma (Vyškov)

Martin Jedlička, Alena Řihošková (Chropyně)

ATB 11 - 9.5.2015

Seznam přihlášených na turnaj (MAX. 25 páru):

PŘESPOLŇÁCI (Ivanovice na Hané)

PROFÍCI (Ivanovice na Hané)

Lukáš Tobolík, Rostislav Hafinec (Kroměříž)

Pavel Prudký, Martin Mráz - BRŇÁCI (Brno)

Karel Brožík, Kristýna Brožíková (Chropyně)

Zdeněk Schovanec, Michaela Medunová (Chropyně)

Martin Jedlička, Roman Škarpa (Chropyně)

Petr Zavadil, Alena Řihošková (Chropyně)

ATB 10 - 25.10.2014

Seznam přihlášených na turnaj (MAX. 25 páru):

Jan Raclavský, Ondra Hanzlík (Ivanovice na Hané) - PŘESPOLŇÁCI
Brázdil Petr, Vybíral Ladislav (Lutín)
Zdeněk Šťastný, Veronika Šťastná
Pavel Prudký, Martin Mráz - Brňáci
Bräuer Tomáš, Michal Koranda (Olomouc)
Libor Karný, Kateřina Sklenářová (Prostějov)
Libor Kunčar, Michal Brožík (Chropyně)
Radek Punčochář, Sedláček (Vyškov)
Blanka Gavendová, Vladimír Jaroš (Morkovice, Kroměříž)
Tomáš Novák, Ivo Dandul (Olomouc)
Karel Brožík, Kristýna Brožíková (Chropyně)
Ciesarík Stanislav, Dunko Tomáš (Ostrava) - Radegast team
Zdeněk Derych, Jan Tšpon (Uhřičice)
Roman Škarpa, Martin Jedlička (Chropyně)

Turnaj Veteránů 2014

Badmintonový oddíl Chropyně pořádá

Turnaj: 42. ročník celostátního turnaje seniorů
Kdy: 7.6.2014
Kde: Tělocvična TJ Chropyně
Disciplíny: viz propozice
PROPOZICE


Přihlášení:

Vašek Zábranský
Mirek Zicha
Michal Malý
Martin Malý
Alena Balenčinová
Zuzka Konvičná (17.1.1977) - zaplaceno
Jaroslav Malík (24.3.1951)
Mirvald - zaplaceno
Kovařík - zaplaceno
Jana Steigerová
Michaela Medunová (25.6.1979) - zaplaceno
Miroslav Slavík st. (28.9.1963) - zaplaceno
Jiří Krejčíř (20.12.1960) - zaplaceno
Petr Balada
Alena Řihošková (17.11.1976)
Karel Brožík (18.3.1962)
Zdeněk Zavadil (25.10.1970) - zaplaceno
Tomáš Riedl (14.4.1969) - zaplaceno
Pavel Halsch (2.3.1968)

ATB 9 - 10.5.2014

Seznam přihlášených na turnaj (MAX. 25 páru):

Kubík, Robenek - Ostrava
Graca, Borovec - Ostrava
Aleš Haman, Zdenek Juris - Kelaři Prerov
Miloš Vojáček, Pavlína Vojáčková - Doloplazy
PŘESPOLŇÁCI - Ivanovic na Hané
Josef Merc, Roman Zatloukal - Kroměříž
Vladimír Jaroš, Roman Nakládal - Kroměříž
Gavendová, Bureš - Kroměříž
Patrik Beneš, Jiří Krejčíř - Chropyně
Martin Jedlička, Roman škarpa - Chropyně
Libor Kunčar, Michal Brožík - Chropyně
Karel Brožík, Martin Režňák - Chropyně
Michaela Medunová, Zdeněk Schovanec - Chropyně
Martina Knápková, Jana Hlavatá
Ladislav Foret, Lucie Kouřilová - Velká Bystřice
Petr Osina, Dagmar Osinová - Velká Bystřice
Pavel Prudký, Martin Mráz
Martin Kučera, Marcela Šubertová - URNA
Šparlínek Pavel, Bezděk Pavel - Tovačov
Richard Laně, Barbora Sedláková - Olomouc
Zdeněk Derych, Jan Tšpon - Uhřičice

ATB 8 - 27.10.2013

Seznam přihlášených na turnaj (MAX. 25 páru):

Martin Žuška, Zdeněk Juris (Přerov)- Gauneři
Jan Raclavský, Ondra Hanzlík (Ivanovice na Hané) - PŘESPOLŇÁCI
Jan Fridrich, Martin Soják (Tovačov) - Tovačov 2
Punčochář, Čech - Dřeváci
Šparlínek Pavel, Bezděk Pavel - Tovačov 1
Brožík Michal, Kunčar Libor - Chropyně
Schovanec Zdeněk, Škarpa Roman - Chropyně
Žalmánek Josef, Žalmánek Jan - Beňov
Daniela Kochtová, Ondřej Frýza- Zlín,Chropyně
Richard Pátík, Ondřej Strelec - Morkovice Sokol
Trucla Jaromir, Brezina Petr - Přerov
Pečinková Renata - volná

ATB 7 - 4.5.2013

Seznam přihlášených na turnaj (MAX. 25 páru):

PŘESPOLŇÁCI - Ivanovice na Hané
Dřeváci - Švábenice,Vyškov
Michal Švábek, René Skácel - Opava, Ostrava
Šárka Švábková, Jaroslav Mažgut - Opava,Třinec
Petr Karlík a Roman Navrátil - Hulín, Kroměříž
Alena Kunčarová, Michal Brožík- Chropyně
Jiří Krejčíř, Vlastimil Brablík - Chropyně
Roman Škarpa, Zdeněk Schovanec - Chropyně
Alena Říhošková, Renata Pečinková - Chropyně
Dana Tiefenbachová, Pavel Řihák - Holešov
Patrik Beneš, Ondřej Frýza - Chropyně
Tomáš Morc, Pavlína Pavliňáková - Břeclav
Michal Pospíšil, Pavlína Štollová - Holešov
Aleš Martinčík, Jaromír Trucla - Přerov
Kristýna Brožíková, Venda Domanská - Chropyně, Kroměříž
Břídilové (Josef Žalmánek, Martin Jedlička) - Beňov, Chropyně
Kučera Martin, Marcela Šubertová - Brušperk, Horní Tošanovice
Karel Brožík, Martin Režňák - Chropyně, Kroměříž
B.Gavendová, M.Bureš - Morkovice

Turnaj Veteránů 2013

TJ Chropyně pořádá ve spolupráci s městem Chropyně

41. ročník celostátního turnaje seniorů

MEMORIÁL JITKY VOJKŮFKOVÉ

Formulář pro přihlášení / Seznam přihlášených


ATB 6 - 27.10.2012

Seznam přihlášených na turnaj (MAX. 25 páru):

Jaromír Trucla a Aleš Martinčík - Přerov
Martin Žuška a Lukáš Loun (Gauneři) - Přerov
Martin Petržela a Jana Petrželová - Prostějov
Radomil Punčochář a Otakar Čech - Vyškov, Švábenice
Jan Fridrich a Martin Soják - Lobodice
Jan Frkal a Ivana Jureckova - Kroměříž
Karel Kořený a Tomáš Kořený - Ostrava
Telefonicky prihlaseny par - Ivanovice
Jiří Křejčíř a Michal Skopal - Chropyně, Přerov
Kováříková Andrea a Zelenka David - ?
Patrik Beneš a Ondřej Frýza - Chropyně
Petr Zavadil a Renata Pečinková - Chropyně
Zdeněk Schovanec a Roman Škarpa - Chropyně
Petr Caletka a Iva Dolníčková - Chropyně

ATB 5 - 05.05.2012

Seznam přihlášených na turnaj 05.05.2012 (MAX. 25 páru)


Mikeš, Krejčířová - Chropyně
Zapletal, Blažek - Chropyně
Beneš, Frýza - Chropyně
Martin Žuška, Aleš Zobaník - Přerov
Renata Ignačíková, František Taneček - Ostrava-Hlučín
Markéta Wolfová, Martin Poštulka - Ostrava
Kozáková Denisa, Štefko Roman - Havířov - Šenov
Skalková Karin, Petr Slíva - Havířov - Šenov
Maceček Pavel, Macečková Zuzana - Hulín
Krutil Zdeněk, Ramiš Petr - Chropyně
Šárka Švábková, Jaroslav Mažgut - Opava, Třinec
Michal Švábek, René Skácel - Opava, Ostrava
Ivar Zapletal, Radek Hrbáček
Renata Pečinková, Michal Polášek - Chropyně
Jan Žalmánek, Josef Žalmánek - Přerov
Tomáš Graca, +1 - Ostrava
Karel Brožík, Kristýna Brožíková - Chropyně
Gregovský Petr, Hetych Miroslav - Lobodice, Olomouc
Jaromír Trucla, +1 - Přerov
Vendula Domanská, David Pavlík - Kroměříž, Chropyně
J. Viternová, M. Prokeš - Zlín
Robert Pešl, Jana Bednaříková - Zlín
Ebergényi František, Marek Šikula - Kroměříž
Domanská Y. - Režňák M. - Kroměříž
ODHLÁŠENI
- Kunčarová, Kunčar - Chropyně
ODHLÁŠENI - Jiří Krejčíř, +1 - Chropyně

ATB 4 - 29.10.2011

Seznam prihlasenych na turnaj 29.10.2011


OLBIA - Jana a Martin Petrželovi -  Prostějov
Karasek, Karaskova - Prostějov
Jan Fridrich, Pavel Šparlínek - Lobodice 1
Petr Gregovský, Martin Soják - Lobodice 2
Jakub Dočkal, Petra Pavelová - Radvanice
Zdeněk Doložílek, Miroslav Hladík
Grezlovi - Chropyně
Benes, Krejcir - Chropyně
Panacek, Reznak - Chropyně
Jiří Novák, Tomáš Janošek
Prudky, Stepankova - Brno
Brozik, Brozikova - Chropyně
Fryza, Kunčar - Chropyně
Lisa Jansova, Doubravka Brávkova - Brno
Miskulik + 1 -

Jaromír Trucla, Nikolas Trucla - Přerov
Petr Heyda, Lukáš Man - Roštín
Rygr, Rygr -
Tichý Jaroslav, Ježek Ivo - Uhřičice
Braš Petr, Braš Adam -

ATB 3 - 7.5.2011

Seznam prihlasenych na turnaj 07.05.2011


1. Prášek Jan + Cvrček Michal (Ostrava)
2. Petr Janoš + Daniel Pavel (Ostrava)
3. Tomáš Graca + Zdeněk Metelka (Ostrava)
4. Jirka Vápeník + Aleš Douda
5. Tomáš Jarolím + Pavel Trčka (Ostrava)
6. Patrik Beneš + Jiří Krejčíř (Chropyně)
7. Ivo Šeliga + Otakar Robenek (Ostrava)
8. Gregovský Petr + Fridrich Tomáš
9. Panáček Mira + Frýza Ondřej (Chropyně)
10. Jakub Dočkal + Patra Pavelova (Radvanice)
ODHLASENI - 11. Karel Kořený + Tomáš Kořený
12. Martin Holčík + Janíková
13. Martin Žuška + Aleš Zobaník (Přerov)
14. Tichý + Kunčar (Uhřičice) ODHLASENI - 15. Derych + Ježek (Uhřičice)
16. Iveta Kovaříková + Renata Pečinková (Chropyně)
17. TRUCLA Jaromír + MARTINČÍK Aleš (Přerov)
18. Karal Brožík + Kristýna Brožíková
19. Vendula Domanská + 1
20. Petra Hryňová + Mira Havránek
21. Hejcman + Vaculik

ATB 1 - 8.5.2010

Seznam prihlasenych na turnaj 08.05.2010

1. Patrik Pataki + Roman Zabloudil - Vyškov

2. Renata a Miroslava Pečinková - Chropyně

3. Patrik Beneš + Martin Režnák - Chropyně

4. Lenka Sochorová + Martin Číhal - Vyškov, Brno

5. Rostislav Stavinoha + Radek Slaný - Chropyně

6. Marek Mucha + ? Bohatý - Kroměříž

7. Jirka Vapenik + Ales Douda

8. Roman Kočíř + Marek Ptáček - Morkovice

9. Staňa Pektor + Blanka Gavendová - Morkovice

10. Jaromír Bryška + Jiří Novák - Kroměříž

11. Zdeněk Derych + Tichý Jaroslav - Uhřičice

12. Petr MLČÁK + Miroslav NEDBAL

13. Žalmánek Josef + Žalmánek Jan

14. Štětkař + Petr - Hulín

15. Lochman + Hložek - Hulín

16. Eva Volková + Václav Kolín - Vsetín

17. ing.Petr Novák + Petr Apolenář

18. ing.Pavel Grosman + Zdeněk Opravil

19. Trucla Jaromír + Martinčík Aleš

20. Jan Slanina + Tomáš Kolkus - Kroměříž

21. Jolana Chovancová + Vlasťa Chovanec - Vsetín

22. Martina Dudová + Petra Hryňová - Chropyně

23. Tomáš Studenec + Matýšek - Kroměříž

24. pár od kolegy od Martiny

Volny:

Iveta Kovarikova

Soupiska Družstva

TJ Chropyně „A“

2011/2012

 

1.

Schmied Martin

128

172

2.

Zavadil Petr

212

172

3.

Slavík Miroslav ml.

244

345

4.

Belhárek Petr

395

401

5.

Slavík Miroslav st.

396

402

 

1.

Konvičná Zuzana

2.

Medunová Michaela

 

vedoucí družstva: Martin Schmied, tel: 605 827 313

 

TJ Chropyně „B“

2011/2012

 

Domanská

14.10.2011

8.12.2011

Brožíková

8.12.2011

 

O soutěži

Informace o soutěži smíšených družstev dospělých: II. liga JM oblasti - 2010/2011

 

Účastníci: 8 družstev

Skupina „A“                                                      Skupina „B“

1.      SK Premiera BC „A“                              1.  TJ Sokol Veselý Jehnice „C“

2.      BC RSC Brno „A“                                 2.  VSK VŠV Brno

3.      TJ Start Jihlava                                       3.  SK Podolí

4.      TJ Chropyně                                           4.  TJ Slavoj Podivín

Systém soutěže:

 

Soutěž se hraje ve dvou částech: Základní část + Play off  (baráž)

Za vítězství v utkání dostává družstvo 3 body, za nerozhodný výsledek obě družstva 2 body, za porážku 1 bod. Pokud družstvo nenastoupí k utkání, nezískává žádný bod. V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění v tabulce lepší rozdíl zápasů, setů, míčků.

Základní část

Hraje se ve dvou základních skupinách, v každé skupině každý s každým dvakrát v 6ti kolech, jednou na domácích kurtech, jednou na kurtech soupeře.

 

 

Play off

Do Play off postupují první 3 družstva z každé tabulky po základní části. Poslední týmy ze skupin sehrají mezi sebou 2 utkání (jednou na domácích kurtech, jednou na kurtech soupeře) o to, kdo sestoupí přímo do nižší soutěže a kdo zůstane v baráži o udržení v soutěži.

 

Čtvrtfinále

2A – 3B tým po zákl.části (jednou na domácích kurtech, jednou na kurtech soupeře)
2B – 3A tým po zákl.části (jednou na domácích kurtech, jednou na kurtech soupeře)

poražení čtvrtfinalisté o páté a šesté místo (jednou na domácích kurtech, jednou na kurtech soupeře)

Semifinále

1A tým po zákl.části – vítěz čtvrtfinále 2B – 3A (jednou na domácích kurtech, jednou na kurtech soupeře)
1B tým po zákl.části – vítěz čtvrtfinále 2A – 3B (jednou na domácích kurtech, jednou na kurtech soupeře)

 

Finále a utkání o 3. místo:

Finále (utkání o 1. místo) se zúčastní vítězové semifinále.

Poražení semifinalisté odehrají utkání o třetí místo.


 

Rozpis soutěže smíšených družstev dospělých:

IV. liga JM oblasti - 2009/2010

 

Hraje se podle posledního vydání pravidel badmintonu s výjimkou ustanovení tohoto rozpisu podle sportovních dokumentů ČBaS.

 

Řízení soutěže:

Soutěž řídí JmOV ČBaS prostřednictvím STK

(Stanislav Bernacik: tel. 737 735 974, mail: stber@centrum.cz;

poštovní adresa: Stanislav Bernacik, Masarykova 1026, 66442 Modřice)

 

Bankovní spojení:

Pro účely úhrad startovného použijte bankovního spojení:

GE Money Bank

č.účtu: 000000/0015405414, kód banky: 0600, konstantní symbol: 0379

specifický symbol: 020XXX0010 (XXX – číslo oddílu)

(Sokol Židlochovice 055, Sokol Vranovice 102, Sokol Líšeň 073, BC RSC Brno 035, TJ Chropyně ?, Sokol Jehnice 130, SK Premiera BC 140, Sokol Bystřice p. Hostýnem 052)

 

Účastníci: 8 družstev

 

Skupina „A“ Skupina „B“

 

  1. poražený z baráže (So Židlochovice ,,A“ nebo So Líšeň „A“)

  2. SK Premiera BC ,,B“

  3. Sokol Jehnice ,,D“

  4. TJ Chropyně

  1. Sokol Bystřice pod Hostýnem

  2. Sokol Vranovice „A“

  3. BC RSC Brno ,,B“

  4. Sokol Líšeň ,,B“

 

 

 

Startovné: 750,- Kč za družstvo

 

Hospodářské podmínky: družstva startují na vlastní náklady

JmOV ČBaS hradí diplomy pro první 3 družstva (3 ks)

 

Míče: Míčky na jednotlivá utkání dodají mužstva rovným dílem (např. 1krabici domácí a 1krabici hosté). Povoleny jsou pouze péřové míče s korkovou hlavou odpovídající pravidlům hry badmintonu vydané ČBaS.

 

Systém soutěže:

Soutěž se hraje ve dvou částech: semifinálová část + finálová část

 

Hraje se ve dvou semifinálových skupinách, v každé skupině každý s každým dvakrát v 6ti kolech, jednou na domácích kurtech, jednou na kurtech soupeře. První dva z každé skupiny postupují do skupiny o první až čtvrté místo, třetí a čtvrtý z každé skupiny do skupiny o páté až osmé místo. Ve "finálových" skupinách účastníci sehrají pouze utkání (jednou na domácích kurtech, jednou na kurtech soupeře) s týmy, se kterými nehráli v semifinálové skupině. Výsledky vzájemných utkání v semifinálových skupinách se přenesou do "finálových" skupin.

 

Za vítězství v utkání dostává družstvo 3 body, za nerozhodný výsledek obě družstva 2 body, za porážku 1 bod. Pokud družstvo nenastoupí k utkání, nezískává žádný bod. V případě rovnosti bodů rozhoduje o umístění v tabulce lepší rozdíl zápasů, setů, míčků.

 

Začátky utkání: sobota 9.00

 

Soupeři se mohou domluvit na změně začátku utkání, ale tato dohodnutá změna musí být oznámená STK předem .

 

Termíny jednotlivých utkání:

 

Kolo

Datum

platí pro obě skupiny

1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo

3.10.2009
24.10.2009
14.11.2009
5.12.2009
9.1.2010
30.1.2010

1 - 4
3 - 1
1 - 2
4 - 1
1 - 3
2 - 1

2 - 3
4 - 2
3 - 4
3 - 2
2 - 4
4 - 3

 

skupina o 1. až 4. místo:

Kolo

Datum

 

7.kolo
8.kolo
9.kolo
10.kolo

27.2.2010
13.3.2010
27.3.2010
10.4.2010

1A - 2B
1A - 1B
2B - 1A
1B - 1A

1B - 2A
2A - 2B
2A - 1B
2B - 2A

Pozn.: 1A = 1. ze skupiny "A", 1B = 1. ze skupiny "B"

2A = 2. ze skupiny "A", 2B = 2. ze skupiny "B"

 

skupina o 5. až 8. místo:

Kolo

Datum

 

7.kolo
8.kolo
9.kolo
10.kolo

27.2.2010
13.3.2010
27.3.2010
10.4.2010

3A - 4B
3A - 3B
4B - 3A
3B - 3A

3B - 4A
4A - 4B
4A - 3B
4B - 4A

Pozn.: 3A = 3. ze skupiny "A", 3B = 3. ze skupiny "B"

4A = 4. ze skupiny "A", 4B = 4. ze skupiny "B"

 

Počet a pořadí zápasů v utkání:

Každé utkání se hraje na 8 zápasů. Každý hráč může startovat ve 2 zápasech v utkání v různých disciplínách.

 

Pořadí zápasů:

1. MIX, 2. druhá ČM, 3. ČŽ, 4. první ČM, 5. třetí DM, 6. druhá DM, 7. DŽ, 8. první DM

Vedoucí družstev mají právo se dohodnout na změně pořadí výše uvedených zápasů. Pokud se nedohodnou, platí výše stanovené pořadí zápasů.

 

Podmínky účasti:

Podmínky pro účast družstva v soutěži jsou stanoveny SŘ. V soutěži mohou startovat pouze hráči s platnou licencí. Přihlášky budou zaslány e-mailem do 4.9.2009 na adresu: stber@centrum.cz Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny .

Startovné je družstvo povinno zaplatit a doklad o zaplacení poslat společně se Soupiskou družstva (1x) a okopírovanými licencemi hráčů do 25. 9. 2009 na adresu: Stanislav Bernacik, Masarykova 1026, 66442 Modřice. Potvrzenou soupisku předsedou STK pošleme zpět naskenovanou vedoucímu družstva (nutné do soupisky uvést e-mailovou adresu) do začátku soutěže!

 

Umístění:

Družstvo na 1. místě získává titul Vítěz IV.ligy JM oblasti. Vítězné družstvo postupuje do III. ligy JM oblasti 2010/2011. Do V. ligy JM oblasti 2010/2011 sestupuje družstvo na 8. místě konečné tabulky IV. ligy 2009/2010.

 

Postup do IV. ligy JM oblasti 2010/2011:

Do IV. ligy 2010/2011 postoupí vítěz V. ligy 2009/2010. O postup do IV.ligy 2010/2011 sehraje baráž družstvo umístěné na 2. místě konečného pořadí V. ligy 2009/2010 a družstvo, které v sezóně 2009/2010 obsadí 7. místo konečného pořadí IV. ligy.

Pokud vítěz III. ligy 2009/2010 postoupí do II. ligy a nikdo nesestoupí z II. ligy, 8. tým konečného pořadí IV. ligy 2009/2010 automaticky nesestupuje, ale má právo startu v baráži o IV. ligu 2010/2011 s družstvem, které skončí na 2. místě v V. lize 2009/2010 a družstvo umístěné na 7. místě konečného pořadí IV. ligy 2009/2010 zůstává v IV. lize pro sezónu 2010/2011.

Sestoupí-li družstvo Jm oblasti z II. ligy a nepostoupí-li vítěz III. ligy 2009/2010 do II. ligy, tak družstvo na 7. i 8. místě sestupuje do V. ligy 2010/2011 a mužstvo umístěné na 6. místě IV. ligy 2009/2010 sehraje baráž se 2. týmem konečného pořadí V. ligy 2009/2010.

Pokud postoupí vítěz III. ligy 2009/2010 do II. ligy a zároveň sestoupí družstvo Jm oblasti z II. ligy, tak 8. družstvo konečného pořadí IV. ligy 2009/2010 sestoupí do V.ligy 2010/2011 a 7. družstvo IV. ligy 2009/2010 sehraje baráž se 2. týmem konečného pořadí V. ligy 2009/2010.

 

Baráž se odehraje na neutrální půdě. Termín baráže 1.5.2010.

 

Povinnost pořadatele:

Na každé kolo je povinností pořadatele zajistit vrchního rozhodčího.

Do 2 dnů po ukončení hracího kola poslat řádně vyplněný formulář (používat ten co je ke stažení na www.jmbadminton mezi Dokumenty) na STK e-mailem: stber@centrum.cz Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny a v kopii na: barbora.kubikova@ochrance.cz.

 

Disciplinární opatření:

Za pozdní odeslání zápisu o utkání: pokuta 50,-

Za nesehrání zápasu: pokuta 50,-

Za neoprávněný start hráče (není uveden na soupisce, nemá v době startu platnou hráčskou licenci): pokuta 50,-

Za nesehrání utkání: pokuta 500,-

Po nesehrání třech utkání je družstvo vyloučeno ze soutěže a bude klasifikováno jako poslední.

Při opakování přestupku družstva je výše pokuty oproti sazebníku dvojnásobná.

 

 

 

 

 

 

V Brně 8.8.2009 Stanislav Bernacik

předseda STK Jm OV ČBaS